Villa Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı
19 Kasım 2019
Banka Nakliyesi
20 Kasım 2019

Villa Taşıması ve Nakliyesi

Evden eve nakliyat firmaları arasında villa taşımacılığı hizmeti yapan firmalardan birisiyiz. Firmamız müşterilerimizin profesyonel yardım alarak eşyalarının sıfır hasar ile taşınmasına yardımcı olmaktayız. Kurumsal bir nakliyat firması olmakla beraber, çalışan ekip arkadaşlarımızın bilgili ve uzun yıllardır bu sektörde olmasından kaynaklı olarak her türlü mobilya ve eşya için taşınma kapasitemiz bulunur. Çalıştığımız işlerde dikkat ettiğimiz unsur ekonomik bir fiyatta üstün performans sergilemekken buna ek olarak hızlı bir şekilde taşınma işlemini tamamlamayı amaçlamaktayız.

Nakliyat firmalarında rastlanan sıkıntılardan biri de yüksek fiyatlarda bulunan maliyetlerdir. Villa taşımacılığı için bu tür durumlar eşya sayısının fazla olmasından kaynaklı olarak daha da fazla etkilenebilir. Bu durum hayli ile müşterilerimizin canını sıksa da bunu değiştirmek firmaların ellerinde olan bir durumdur. Evden eve nakliyat firması olarak çalıştığımız tüm müşterilerde uyguladığımız prosedür aynı olduğu için ister ofis taşımacılığı ister villa taşımacılığı isterse fabrika taşımacılığı adı altında yaptığımız bir taşınma işlemi süreci olsun hepsinde kullanılan araç, malzeme, ekip ve süreç aynıdır. Dolayısıyla her işlem için farklı bir fiyat öne sürmek bizim firmamız için olanaksızdır.

Villa Taşıma Hizmeti

  • Villa taşımacılığı, ev taşımacılığı kadar az bir eşya ve mobilya sayısında olmayabilir. Dolayısıyla diğer taşınma işlemlerinde getirilen tüm malzeme ve araç-gereçlerin paketleme işleminde yedekleme işlemi ile beraber her üründen iki adet ya da ihtiyaca göre daha fazlası temin edilebilir.
  • Taşınılan eşyaların büyüklüğü ve derinliği araçlarımıza sığmama gibi bir durum söz konusu değildir. Eşyanıza uygun olan araçlar temin edilip hazırlanır. Sizden öncesinde eşyalarınızın boyutları ve derinlikleri gibi bilgiler alınması sağlanır ve buna özel birtakım çalışmalar yapılır.
  • Villanızın ikinci veya üçüncü katında bulunan ve merdivenle ya da asansörle aşağıya indirilmesi zor olan eşyalarınızı dışarıdan asansörlü aparatımız ile aracımıza yükleyebiliriz.
  • Yeni taşındığınız bina için aynı desteği ücretsiz olarak devam ettirerek sizlerin taşınma sürecinize yardımcı oluyoruz.

Taşınma süreçlerinde herkesin aşırı yoğun ve yorgun olmasının sebebi her şeyin kusursuz ilerlemesini istemesi ve buna bağlı olarak gelişen aksiliklerdir. Nakliyat firmamız tüm işlemler boyunca kusursuzca ilerler ve sıfır hasar ile işlemleri tamamlar. Ekibimizin yıllara dayanan deneyimi ile süreçler göz açıp kapayıncaya kadar ilerler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by