Eşya Depolama

Eşya Paketleme
19 Kasım 2019
Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
19 Kasım 2019

Ev, Eşya Depolama

Ev ya da ofis eşyalarınızın farklı bir alanda depolanmasını istiyorsanız, firmamızda bulunan eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Müşterilerimiz çoğunlukla taşınırken birçok eşyasını daha sonrasında kullanabilmek adına büyük depolarda muhafaza etmeyi tercih ediyor.

Bir kısım müşterilerimiz ise yakın bir zaman bir ev kuracak olan yeni evli çiftler olabiliyor. Aldıkları ürün ve eşyalarını saklayabilecek bir alanları olmadığı durumda depolarımızda eşyalarını muhafaza edebiliyorlar. Eşya depolamak sadece taşınma ya da yeni bir ev kurma gibi durumlarda değil, sizin de bir firmanız ve sattığınız ürünleriniz var ise ve depolamak istediğiniz ürünler için yeterli alanınız yok ise eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Depolamak istediğiniz eşyalarınızın ya da ürünlerinizin nasıl saklanılması ve muhafaza edilmesi gerektiği hakkında uzman ekiplerimizi bilgilendirdikten sonra isterseniz şahsi isterseniz bizim taşıma ekibimizin de yardımı ile depomuza ürünlerinizi teslim edebilirsiniz.

Eşya Depolama Alanları

Depolarımızın havalandırma, güvenlik açısından korumalı ve 7/24 izlenebilen bir kamera sistemi ile korumaktayız. Eşyalarınızın günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak depoda muhafaza edilmesini istiyorsanız, depoları seçerken göz önünde bulundurmakta faydalı olabilecek birkaç özellikten bahsedelim:

  • Depolama işlemi için önemli olan ekipman ve aletlerin firma bünyesinde bulunması önemli bir durumdur. Eşyaların, mobilyaların ya da beyaz eşya gibi dikkatli ve kırılabilecek ürünlerin taşınması için gerekli olan ekipman olmazsa eşyalarınızın depoya konması sırasında zarar görme ihtimali bulunabilir.
  • Deponun her eşyanın konumlandırılabilmesi için yeterli düzeyde depolama alanı veya her eşya için farklı düzenekler ile depolama alanı oluşturma kapasitesi olması gerekir.
  • Deponun içerisinde bulunan tüm eşya ve mobilyaların bozulmadan, çürümeden muhafaza olabilmesi yeterli bir havalandırma sisteminin bulunması gerekmektedir.
  • Deponun içinde bulunan eşyaların müşterilerin istediği süre boyunca saklanmasında yararlı olabilecek hava koşulları, nem oranı gibi faktörlerin ayarlanabildiği alanlar olmalıdır.
  • Müşterilerin depolama yaptığı tüm bu eşyalarını istediği zaman izleyebileceği ya da depodaki herhangi bir olumsuzluk fark ettiği durumda arayıp oradaki sorumlu olan bir kişiye ulaşabilmesi önemli bir etkendir.
  • Deponun büyük bir alanda olması ve farklı düzeneklerde farklı ürünler için alanlarının olması ve bu alanların sorumlusu olmalıdır ki gerekli olan eşyalarınızı zamanında önce alma gibi bir durum yaşandığı karmaşıklık yaşanmaması adına depo görevlisi ürünlerin konumunu ya da yerini bilmesi önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by