Fabrika Taşımacılığı

Asansörlü Evden Eve Nakliyat
19 Kasım 2019
Villa Taşımacılığı
19 Kasım 2019

Fabrika ve İşyeri Taşıması

Nakliyat firmaları açısından en yoğun programa sahip olan taşıma türü Fabrika taşımacılığıdır. Gerek özel sektör olsun gerekse devlet olsun tüm fabrika tarzında yüklü taşımacılık türlerinde gerekirse bir bina gerekirse arazi üzerinde kurulmuş bir tesis taşınması yapılabilir. Fabrika taşımacılığı, bir ev taşımacılığı kadar az eşya ve ürün olmadığı için taşınma süreci bir hayli değişkenlik gösterebilmektedir.

Taşınan ürünleri taşınılacak yeni yere farklı alternatifler şeklinde taşıyabiliyoruz. Öncesinde işlemlerin nasıl ilerleme kaydedeceğine dair bir rapor hazırlayıp bunları fabrikanın yetkili kişisi ile onaylatıyoruz. Fabrikanın tamamının taşınmaması halinde içeride kalacak eşyaların saklanması ve paketlenmesi için de ek olarak bir hizmetimiz bulunmaktadır.

Fabrika Taşımacılığı Avantajları

Firmalar arasında pek fazla tercih edilmese de fabrika taşımacılığı, işini ciddiye alarak yapmakta fayda var. Çünkü ciddi anlamda uzun süren bir işlem olması sebebiyle en ufak bir hatayı bile kabul etmeyen bir yapıdadır. Ön görüşmeler sırasında ekibimizin uzmanları fabrikada bizim kullanabileceğimiz yapılar varsa taşınma sırasında kolaylık sağlaması adına gözlem yapmak için fabrikayı ziyarete giderler. Yerinde yapılan tespit sonucunda asansörlü kamyonet, vinç gibi ekipmanlara ihtiyaç duyulması halinde bir maliyet hesaplaması yapılır. Belirlenen gün sayısına göre tekrardan bu taşımacılığa özel bir ekip kurulur ve görevin ne olduğunu açıkça anlatılır. Eğer fabrikada çok sayıda departman var ise her departman için ayrı ekip kurulabilir.

Taşınma günü öncesinde yapılan toplantıda fabrikadan sorumlu bilir kişinin talep ve özel istekleri doğrultusunda ilerleyiş şekli değişiklik gösterebilir ya da bizim için nasıl daha kolaylık sağlanabilirse onun üzerine fikir alışverişleri yapılabilir. Ayrıca yeni taşınılacak fabrikanın konumu eğer şehirler arası nakliyat gibi uzun yolculuk gerektiren bir süreç istiyorsa maliyet açısından ekstra maliyetlere tabii tutulabilir.

Fabrika taşımacılığı için sıklık kullanılan uzun tır ve asansör aparatlı kamyonetler firmamızda yeterli sayıda bulunmaktadır. Gerekli görülürse dışarıdan destek alınmakla birlikte ekip arkadaşlarımızın sayısına uygun bir biçimde dağıtım gerçekleştirilir. Eğer sayımız yetersiz olursa dışarıdan destek ekibimiz ile taşıma işlemini gerçekleştirmemiz mümkün olur. Nakliyat firmalarının müşteri memnuniyetini önemseyen yapısı sayesinde iletişimimizi koparmadan iki tarafında talep ve beklentilerine uygun olarak anlaşmalarımızı gerçekleştirmeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by