Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşımacılığı
19 Kasım 2019
Fabrika Taşımacılığı
19 Kasım 2019

Asansörlü Eşya Taşımacılığı

Nakliyat firmalarının uzun yıllardır sorunu haline gelen, yüksek katlı binalardan eşya indirmek teknolojik bir gelişme ile sona eriyor. Firmamızın da teknolojik gelişmeleri yakından takip edip entegre olması için asansörlü nakliyat seçeneğimizi sizlere sunmakta gecikmiyoruz.

Kentleşmenin artmasıyla binaların katlarının sayıları da bir hayli arttı. Metropol şehirlerdeki taleplerin çoğunluğu yüksek katlı binalar ve rezidanslar olmakla beraber, çok ağır ve büyük cüsseli eşyaların taşınması içinde oldukça kullanışlı bir ürün olan taşıma asansörü yaygınlaşmaya başladı.

Asansörlü Nakliye Sistemi

Müşterilerimizin memnuniyetinden de anladığımız üzere asansör kullanımı ile önceye kıyasla taşınma işleminin süresinde bir kısalma ve eşyaların hasar alma oranında da bir azalma söz konusudur. Bundan dolayıdır ki müşterilerimizin anlaşma süresinde iken sorduğu sorularda ilki neredeyse “ Asansörlü kamyonetiniz var mı?” şeklinde olmaya başladı. Bu hizmetin başlaması ile birlikte mobilya, beyaz eşya, elektronik alet, malzeme ve türevlerinin taşınması çok daha kolaylaştı diyebiliriz.

Öncesinde taşınması için fazladan ekip arkadaşlarının toparlanması ile firmalar açısından da zarara mal olan bir durum iken artık tek bir alet ile neredeyse dört kişinin taşıyacağı eşyayı dakikalar içerisinde taşımış oluyoruz. Ayrıca koli ve havalı poşet kullanımının da azaldığı bu durum ile gereksiz kullanımlarımız da bir hayli azalmış oluyor. Hasar alma durumu olmadığı için de müşterilerimizin memnuniyeti kullanım sonrasında bizleri de memnun ediyor.

Asansörlü ev taşımacılığı için yüksek binalar ve rezidanslar şart değil, müşterilerimizin talep ve beklentilerini dikkate alıyor ve onların isteklerine uygun bir şekilde sistemimizi entegre edebiliyoruz. Asansörlü kamyonet için uzman ve güvenilir bir ekibimiz mevcuttur. Gerekli olan tüm incelemeleri yaptıktan sonra uygun olup olmadığı kanısına varıp müşteri ile beraber nasıl bir taşınma süreci izleyeceklerine dair bir plan kuruyoruz. Daha sonrasında oluşabilecek aksi durumlara karşın yapılabileceğimiz ikinci bir plan dahilinde müşterimizin onayını alıp gerekli olan sözleşme işlemlerini başlatıyoruz. Daha sonrasında eşyaların yaklaşık olarak ağırlıklarını ölçmemiz ve binanın dıştan yüksekliğini ölçebilmesi adına bir ekip yollayıp gerekli olabilecek ekipmanların temini için hazırlığımızı sürdürüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by