Hakkımızda

Haznedar evden eve nakliyat bu sektöre imzasını atan başarılı bir kuruluştur. Haznedar evden eve nakliyat şehiriçi şehirlerarası nakliye taşıma-taşımacılık sektöründe 18 yıllık birikimiyle hizmet vermektedir.

Haznedar evden eve nakliyat Ev-İşyeri-Fabrika-Ofis ve tekstil taşıma konusunda günü şartlarına göre donanmış taşımacılık ve nakliyeciler için örnek kuruluş olmuştur. Haznedar evden eve nakliyat paketleme, sigorta, taşınma, sevkiyat, emlak nakliyeci ve bütün nakliyecilik hizmetlerini yerine getirmektedir.

Haznedar evden eve nakliyat şehiriçi taşıma, fuar taşımacılığı hizmetleri parsiyel eşya taşıma, illerarası nakliyat hizmetlerini global hijyenik taşıma ilkesiyle yapmaktadır. Haznedar evden eve nakliyat yurtiçi kargo ve taşıma hizmetlerini ulaştırma bakanlığı karayolu taşımacılığı K–1 ve K–3 yetki belgelerinin standartlarına göre yapmakta aynı zamanda müşteriye ucuz nakliye konusunda her türlü imkanı sağlamaktadır.

Evden eve nakliyat talebinizde ücretsiz hizmetle gönderdiğimiz Ekspertiz elemanı size firmamız ve çalışma şeklimiz ile ilgili bilgilendirmeyi yapacaktır. Bizimle çalışmayı kabul ettiğiniz takdirde ekspertiz elemanımız eşya durumunuzu taşımanın yapılacağı kamyon tipini ve yapılacak sigorta bedelini belirler.

Sorunsuz, Güvenli Eşya Taşımacılığı


İstanbul Profesyonel Nakliyat Firması

Taşımacılığın en önemli boyutu soranların dikkatine sunmakta olduğumuz bu sayfamızdan umarız sizlere faydalı konulardan bahsetmiş oluruz. Haznedar evden eve nakliyat sitemizden sizlere sunmakta olduğumuz hizmet bizim işimiz olan ev taşımacılığı işidir. Bizim de haznedarda bulunmamızdan dolayı sizlere en yakın nakliyat firması biz olmaktayız.

Çalışmalarımız öncelikle yakın çevre komşularımıza öncülüğümüzdür ve uzak akrabadan yakın komşu daha eftaldir misali üzerine yürümektir gayemiz. Daha çok bu işi ayak takımı diye tabir ettiğimiz sıradan kamyoncuların veya kamyonetçilerin bile burnunu sokması ile bu iş akıl almaz halde amatörleşmişlerin eline düşmüştür.

Daha çok ucuz olanı tercih eden vatandaşımıza sesleniyoruz. Diyoruz ki ucuz etin yahnisi tencere dibi yakar ve o yahniden lezzet alamazsınız. Aynen misali ucuz nakliyat firmaları da aynı durumda iş yapacaklar ve işinizin çok problemli olduğunu iş bitiminde fark edeceksiniz.


Şu zamanda çağımızın o kadar çok mükemmel araç ve gereçleri bulunmaktadır ki bizden bu güzelim icatlardan faydalanmak ve sizlere en güzel hizmeti sunmaktır gayemiz. Haznedar yerlisiyiz ve çok eski ve köklü nakliyat şirketiyiz. Firmalar arasında araştırmalar yaparken daha çok eski ve köklü nakliyat şirketleri tercih etmenizde fayda olacaktır. Çünkü hem yılların verdiği deneyimlerden fayda sağlamak ve en kaliteli hizmeti nasıl uygun maliyete sunabilmektir gayemiz.

Araçlarımızın ve personellerimizin doğal ve kendi ekiplerimizden oluşması ile sizlere en mükemmel hizmeti sunabilmek için ne gerekiyorsa biz burada bunun için varız. Sakın ola bu iş bu kadar olur düşüncesine kapılmayınız çünkü her işin daha iyisini bir başka birisi yapabilir ve bizde diyoruz ki bu iyilerden biride biziz. Kendi araçlarımızın sayısı on adet olup ve kendi himayemiz altında bulunmakta olan artı 5 adat kiralık araçlarımız mevcuttur. Bunun yansıra verdiğimiz hizmetten biz sorumlu olarak yapılan işin arkasında durmaktayız.

Open chat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by