Eşya Paketleme

Evden Eve Nakliyat
19 Kasım 2019
Eşya Depolama
19 Kasım 2019

Taşınırken Eşya Paketleme


Nakliyat firmalarının taşınma süreci boyunca en çok ilgilendikleri işlem eşya paketlemedir. Taşınma sürecinde olabilecek kırılma, ezilme, çatlama gibi hasarları önlemek adına kullanılan paketleme malzemeleri sürecin ilerlemesini kolaylaştırmakla birlikte sıfır hasar ile tamamlanmasını sağlayabilir. Bunun için çoğu nakliye firması standart haline gelmiş karton kutu ve benzeri araç gereçleri kullanarak taşıma yapmayı sürdürmektedir. Hali hazırda firmamızda da küçük ve tek tek taşınması zor olan eşya ve malzemeler için karton kutu ve türevlerinden faydalanmaktayız. Onun dışında kalan büyük ve ağır mobilyalar için etrafını sarmak ve paketleyebilmek için farklı türlerde paketleme malzemeleri kullanılır.

Kullanılan Paketleme Malzemeleri

Firmamız eşya paketleme adına farklı plastik ve naylon çeşitlerini kullanmaktadır. Karton kutuların içerisine konulan malzemelere özel farklı ibareler bulunan yapışkan kağıtlar ve yırtılmaya dayanaklı farklı boyutlardaki karton kutular da firmamızın paketleme servisinde bulunur. Çoğunlukla müşterilerimiz kendileri paketlemeyi tercih etseler de kurumsal bir firma olmamız sebebiyle kendi paketleme yöntemlerimizi kullanmayı ve kendi ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmasını öneriyoruz. Daha sonrasında oluşabilecek hasar ya da kazalar için önlem almak amacıyla yaptığımız bu çalışma uzun zamanların deneyimi ve bilgisi sebebiyle bizde yer edinmiş bir özelliktir.

Eşya paketleme işlemi, taşınma günü öncesinde ekibimizin ve müşterilerimizin belirlediği bir gün buluşup bir toplantı yaptıklarında konuşulan önemli ve üzerinde sıklıkla durduğumuz bir konudur. Gerekirse evi ziyaret edip içerisinde yer alan ürünler hakkında bilgi toparlanır. Bunun üzerine hangi mobilya için ne gerekir, elektronik eşya ve beyaz eşyalar nelerdir, biblo, çerçeve gibi süs eşyaları için özel gerekli olan malzemelerin tahsisi için müşterimiz ile bir fikir alışverişine gireriz. Bizim önerilerimiz sayesinde çoğu müşterimiz sıfır hasar ile bu süreci atlatırken, kendi çabalarıyla paketleme işlemlerini tamamlayan müşterilerimiz bizden kaynaklı olmayan durumlarda eşyalarında ufakta olsa hasar alan müşterilerimiz bulunur.

Müşterilerimizin memnuniyeti için çabaladığımız bu projelerde, ön görüşmede elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda müşterilerimiz için en iyisi olduğu kanısına vardığımız işlemleri müşterilerimizin evine ve eşyalarına göre uyarlayıp bir rapor halinde sunarak işleme almaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by