Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Kentsel Dönüşümde Taşınma
20 Kasım 2019
Evden Eve Nakliyat Fiyatları
20 Kasım 2019

İstanbul Nakliye Ekspertiz Firması


Haznedarda Ev taşıması için bizden Ekspertiz isteyiniz. size çok yakınız ve Haznedar evden eve nakliyatta aradığınız tüm özelliklere sahiptir. Yılların verdiği deneyimle kaliteli ambalaj malzemelerimiz ile son model araçlarımız ile sizlere hem lüks hem ekonomik hizmeti ikisi bir arada sunmaktayız. Haznedar evden eve nakliyat eşyanızın daha güvenli ve iyi bir şekilde taşınabilmesi için öncelikle firmanın eksperi tarafından incelenmesi için sizden randevu talep eder.

Eşyaların boyutları, eşyayı alacak araç hacmi ve sayısı, kullanılacak özel ambalaj malzemesi, kullanılacak eleman sayısı, eşyaların alınacağı ve taşınacağı katlar belirlenir, buna göre size bir fiyat teklifi sunulur. Bu servis için haznedar nakliyat firmamız hiçbir ücret almamakta olup tamamen ücretsizdir. Aynı zamanda size çok çok yakın olmamızda dez avantajdır. Size sadece bizi aramanız iletişme geçmeniz gerekmektedir.

Daha çok tercih edilen taşımacılık şirketleri arasında en iyisi en ön planda olanı biziz bunun farkını buyrun hep beraber görelim. Hiç olmassa bir test yapmış olarak komşu nakliye firmasının hizmet kalitesinden faydalanmış olursunuz. En kısa sürede sizin yanınızda olarak hem eşyaların tespitini hemde sizinle tanışmak gerekli konuları paylaşmak için biz hazırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by