Ofis Taşımacılığı

Şehir Dışı Evden Eve Nakliyat
19 Kasım 2019
Asansörlü Evden Eve Nakliyat
19 Kasım 2019

Ofis ve Büro Eşya Taşıması

Ofis taşımacılığı, evden eve taşımacılık kadar bilinen bir nakliyat hizmeti olmasa da oldukça popüler bir hizmettir. Aynı şekilde evden eve taşımacılık da yapılan tüm prosedürlerimiz ofis taşımacılığı için de geçerlidir.

Taşınma işlemleri öncesinde firmamız ile irtibata geçerek bir randevu oluşturulur. Oluşturulan randevu tarihinde ise ekibimizin proje lideri gerekli olabilecek malzeme ve araç gereçler için bir ön görüşme yapar. Yaptığı görüşme sonucunda sizin tercih edeceğiniz taşınma yöntemi ile eşyalarınızın durumu karşılaştırılır. Gerekirse önerilerde bulunur ve sizin de onayınız ile birlikte bir orta yol bulunarak plan ve programımız belirlenmiş olur. Genel olarak müşterilerimizin büro, açık ofis tarzında ilerlediği çalışma ortamları için büyük cüsseli ve ağır mobilya eşyaları ile karşılaşmaktayız. Onun dışında elektronik eşya ve beyaz eşya ile ofis taşımacılığı işlemleri gerçekleşmiş olur.

Ofis Taşımacılığı Yapan Firma

Ofis taşımacılığı süreci içerisinde iken sizlerin de eşyalarınızın ağır ve büyük olması durumunda asansörlü taşıma sistemimizden yararlanmak isteyebilirsiniz. Genel olarak asansörlü taşıma sisteminin sadece yüksek binalarda kullanıldığı gibi bir algı bulunmaktadır. Fakat firmamız gerekli gördüğü koşullarda, müşterilerimizin taşınmanın olacağı ve taşınılacak binanın da uygun olması halinde asansörlü taşıma sistemimizden bahsederek bir öneride bulunabilirler.

Ofis taşımacılığı için evden eve nakliyat kadar uzun süreli ya da karmaşık bir prosedür uygulanmaz. Hem eşya sayısının azlığı hem de taşınılan eşyaların belirli bir standart içerisinde olmasından kaynaklı olarak taşınma süresinin yarı yarıya indiğini söyleyebiliriz.

Taşınma işlemleri için bizi aradığınızda proje lideri ile görüşme sırasında yapılan birkaç unsurda eşyaların hangi şekilde saklanıp, paketlenmesini istediğinize karar verebilirsiniz. Uzman ekibimiz ve geniş araç kapasitemiz ile birlikte her türlü ofis eşyasını taşıyabilmekteyiz.

Ofis taşımacılığında atlanan bir diğer unsur ise sigortalı taşıma sözleşmesidir. Taşınma sürecinde insan evden eve nakliyat kadar önem vermese de firmamız her bir müşterisini ciddiye alıp onların tüm haklarını kullanmasını ister. Proje lideri ile görüşme sırasında sözleşmenizi sigortalı taşınma sözleşmesine çevirebilirsiniz. Aynı zamanda seçeceğiniz araç ve taşınma yöntemi ile birlikte gerekli olabilecek tüm ekipman ve araç gereçlerin tercihini de yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by